Spintelė Beatrice, juodas chromas

370.00 

Spintele-Aquarodos-Beatrice-juodas-chromasSpintele-Aquarodos-Beatrice-juodas-chromas
Dimensions 505 x 365 x 1620 mm
Įrengimas

Pastatoma

Spalvos

Raštai

Tekstūra

Taip, su tekstūra

Kolekcija

Beatrice

klauskite

BEATRICE kolekcija

Prabangi, nuostabi, kokybiška ir neįprasta! Tik tokiais žodžiais galima apibūdinti naująją klasikinę „aqua rodos“ sukurtą baldų kolekciją. „Beatrice“ – tai vonios kambario baldai su klasikinės formos praustuvais, modernaus silueto fasadinėmis dalimis ir stovais, suteikiančiais unikalų vizualų efektą. Naujoji kolekcija vonios kambario interjerui suteiks prabangos potėpį. „beatrice“ baldai yra atsparūs drėgmei, pagaminti pagal geriausių mūsų gamyklos technologų sukurtą technologiją, todėl bus naudojami ilgus metus. Durelės ir stalčiai uždaromi ir atidaromi ypač sklandžiai. Puikiai stilistiškai priderintos rankenėlės ir medinės kojelės suteikia šiems baldams Išorinį Išbaigtumą.

„Beatrice“ baldai gali pasigirti tobula kokybe!

BEATRICE medžiagos

  • Aukštos kokybės praustuvas „cerastyle“ (turkija).
  • Danga: aukštos kokybės, puikią Išvaizdą suteikiantys „ica“ (italija) dažai, su rankomis sukurtu patinos sluoksniu ir keliais skaidrios Išorinės dangos sluoksniais. Šie baldai pasižymi ypač geru atsparumu temperatūrų poveikiams ir drėgmei.
  • Stiklo detalės: „beatrice“ kolekcijos spintelėse naudojamos 5 mm storio stiklinės lentynos ir 4 mm storio stiklinė satino spalvos priekinė dalis.
  • Spintelėje sumontuotos universalios, standartinės konfigūracijos į dešinę ir kairę pusę atidaromos durelės.
  • Veidrodžiai: belgijos gamintojo „agc“ 4 mm storio veidrodžiai. Vidinė veidrodžIų pusė padengta apsaugine plėvele.
  • Komponentai: vyriai su „blum“ (austrija) sklandaus uždarymo sistema. „blum“ tvirtinimo detalės yra sertifikuotos ir atitinka europos kokybės standartus.